13676158804_6ca6d19870_z

Sztuka frytury w domowym zaciszu – czyli frytownica MPM

Jeśli lubisz potrawy mięsne oraz rybne posiadające panierkę – nie musisz już chodzić do barów szybkiej obsługi, które często serwują nam potrawy z kilkudniowego oleju, ani do restauracji, teraz możesz smażyć idealnie z obydwu stron we własnym domu.

Twoją prawą ręką w kuchni stanie się akcesorium gospodarstwo domowego, takie jak tysiąc sześciuset watowa frytownica mpm.

Zgrabna, nie zabierająca zbyt dużo przestrzeni pomieszczenia kuchennego frytkownica w kształcie owalnym wyłożona wewnątrz powłoką teflonową, która na za zadanie zapobiegać przyleganiu podczas smażenia. Misa ma pojemność dwóch litrów, co oznacza że frytownicę można maksymalnie zalać dwoma litrami oleju.

Koszyk do smażenia w kształcie prostokąta o tonażu jednego kilograma, istnieje również możliwość ręcznego ustawienia temperatury oraz skorzystania ze predefiniowanych już programów służących odpowiednio do smażenia: frytek, ryb, mięs i wyrobów mięsnych oraz grzybów. Dioda informująca stan pracy frytownicy oraz nagrzanie oleju.

Urządzenie wyposażone jest w termostat mechaniczny oraz wyjmowany filtr, który można w każdej chwili zdemontować, przeczyścić i użyć ponownie. Istnieje możliwość mycia poszczególnych, demontowanych części sprzętu w zmywarce. Wiele produktów tego typu znajdziesz na tvokazje.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *