16913_Figi_HIPERIA_II_yobz

Różne przeznaczenie odzieży wyszczuplającej

W przypadku odzieży zwanej wyszczuplającą nie mówimy o ubraniach, które pomogą nam w zrzuceniu nadwagi. Wyszczuplająca bowiem nie oznacza, że odchudzająca. Do tego celu mogą jedynie służyć tak zwane pasy odchudzające, których skuteczność też pozostawia wiele do życzenia. Ktoś zatem zapyta o słuszność produkowania takich rzeczy wyszczuplających.

Po pierwsze choćby taka bielizna wyszczuplająca kształtuje ciało, modeluje je w ten sposób, że nie uwydatnia ewentualnych niedoskonałości, a te atuty, które to wymagają podkreślenia są dzięki takiej bieliźnie eksponowane i wręcz odwracają uwagę od tych niepożądanych. Należy jednak też powiedzieć, że taka bielizna, czy nawet legginsy wyszczuplające z powodzeniem są noszone przez osoby, które nie mają problemów ze swoją sylwetką.

18W zasadzie jest to typ odzieży, czy też wyrobów tekstylnych uniwersalnych. Można je nosić zarówno bez wyraźnej przyczyny, jak i z pobudek chęci podniesienia swojej atrakcyjności. Jest to też pewna alternatywa dla osób ze skłonnościami anorektycznymi, które to zawsze widzą w sobie zbyt wiele ciała i właśnie taka bielizna, czy legginsy mogą zatrzeć to wrażenie.

Aby zaopatrzyć się w taką wyszczuplająca odzież nie trzeba chodzić po sklepach, gdyż od czego są zakupy w Internecie? Jeżeli tylko ktoś ma dostęp do sieci może przejrzeć najróżniejsze oferty odzieżowe.

więcej na: http://www.tvokazje.pl/zdrowie-i-uroda/15-bielizna-wyszczuplajaca-slencera-15.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *