2017-04-26 16_03_08-Parasol Wonderdry - ochrona przed deszczem, parasol nieprzemakalny i wiatroodpor

Parasol wodoodporny

Parasol wiatroodporny to gwarancja niezawodności, nawet podczas najgorszych warunków atmosferycznych. Nowoczesna technologia, która oparta jest na systemie odwrotnego otwierania i zamykania sprawia, że nie zmokniesz nawet podczas największej ulewy i wichury. Szybko i sprawnie otworzysz oraz zamkniesz swój parasol.

Parasol wonderdry dostępny w  https://www.tvokazje.pl/dom-i-ogrod/1434-parasol-wonderdry.html wykonany jest z nieprzemakalnego materiału. Posiada wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie zostanie uszkodzony nawet przez bardzo silny wiatr. Woda zebrana na parasolce zostaje zatrzymana w czaszy. Koniec z mokrą podłogą, lub zachlapanym wnętrzem samochodu.

W łatwy sposób wylejesz wodę z parasola. Produkt nie przepuszcza wody, jest lekki i posiada ergonomiczną rączkę. Stoi samodzielnie wszędzie, gdzie go postawisz. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Parasol wiatroodporny jest niezbędny podczas specjalnych i wyjątkowych wydarzeń. Świetnie ochroni fryzurę lub makijaż, nawet podczas największej ulewy. Żaden inny parasol nie zagwarantuje Ci takiego bezpieczeństwa i niezawodności. Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, powinieneś jak najszybciej zaopatrzyć się parasol wonderdry. Niewielki koszt sprawia, że będzie to Twój najlepszy zakup. Nigdy nie wrócisz do nietrwałych i słabo-jakościowych parasolek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *