bielizna_modelujaca_asos_230_zl

Bielizna na okoliczności

Bielizna na okoliczności jest inna niż kupowana na co dzień. Przede wszystkim jej wykończenie jest ładniejsze, jest bardzo wygodna i można ją założyć pod sukienkę czy spódnicę.

Najwięcej takiej okolicznościowej bielizny jest w postaci majtek i staników, ale też są rajstopy ażurowe które bardzo ładnie wyglądają na szczupłych nogach. Jeśli okazja jest wyjątkowa, jak ślub czy chrzest dziecka, wówczas kobieta stara się aby bielizna była naprawdę wyjątkowa. Panie otyłe mogą dobrać bieliznę z tv produkty która jest nieco droższa. Natomiast specjalnie uszyta na okazje okolicznościowe i bardzo często jest w kolorze białym kremowym a także écru.

 

Młode dziewczyny natomiast poszukują bielizny czerwonej która jest zakładana na studniówkę. Ma ona przynieść również szczęście na maturze a podwiązka jest obowiązkowa. To może być bielizna tradycyjna, bielizna wyszczuplająca czy też właściwie dopasowana pod figurę. Wszystko zależy od rodzaju sukienki, a także jej długości.

Bielizna nie może wystawać tylko ładnie podkreślać kobiecą figurę. Bielizna na okoliczności jest dostępna w sklepach odzieżowych a także z gadżetami intymnymi. Jest to bardziej kusicielska bielizna szczególnie zakładana na wieczory panieńskie lub na noc poślubną. Zazwyczaj o wiele droższa, ponieważ zdarza się że jest ubierana tylko jeden raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *